31 жовтня відбудеться презентація Стратегії розвитку Баранівської міської ОТГ та Схеми планування її території

Про законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад»
23/10/2017
Університети, як агенти змін у регіонах і містах
30/10/2017

31 жовтня відбудеться презентація Стратегії розвитку Баранівської міської ОТГ та Схеми планування її території

31 жовтня у м. Житомир (готель «Рейкарц», площа Замкова 5/8) відбудеться публічний захід «Презентація Стратегії розвитку Баранівської міської об’єднаної територіальної громади та Схеми планування її території».

Стратегія розвитку Баранівської міської ОТГ розроблялась одночасно із Схемою планування її території безпосередньо за участі різних категорій населення об’єднаної громади, які під час їхнього розроблення мали можливість пройти навчальний курс з питань стратегічного планування, фінансів і місцевих бюджетів, мобілізації внутрішніх і зовнішніх ресурсів громади, а також розвитку місцевої ідентичності.

Запрошуємо до участі у заході небайдужих представників і активних людей об’єднаних територіальних громад Житомирської області, які цікавляться питаннями стратегічного та просторового розвитку у громадах. Для участі у заході необхідно надіслати листа на електронну пошту powerreform@gmail.com та вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посаду, контактні дані (номер телефону та електронну пошту).

Нагадаємо, що за результатами конкурсного відбору було відібрано Баранівську міську ОТГ Житомирської області, з якою в межах проекту було розроблено Стратегію розвитку Баранівської міської ОТГ та Схему планування її території.

Захід організовується ГО «Інститут громадянського суспільства» в рамках впровадження проекту «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади» за фінансової підтримки «Вестмінстерської фундації за демократію» (Лондон, SW1P 1RT, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).

У разі виникнення запитань звертатися за ел.поштою: powerreform@gmail.com / olvatam@csi.org.ua.