«Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»

«Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку» у партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів)
10.06.2015
Корисна інформація для ON-Line учасників конференції: “Децентралізація влади: рік реформ, зміст, ризики, можливості та роль громадянського суспільства”
10.06.2015

«Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»

Основні завдання проекту:

Підготовка проектів законів та підзаконних актів у сфері децентралізації влади.

Аналітична та методологічна допомога Мінрегбуду та Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ВРУ щодо адаптації чинного  законодавства.

Розроблення та публікація аналітичних матеріалів, збірок законів та інфографіки, що висвітлюють основні засади та зміст реформи децентралізації влади в Україні.

Проведення інформаційно-просвітницьких кампаній та публічних заходів.

Надання консультацій органам місцевого самоврядування та роз’яснень щодо впровадження нового законодавства про місцеве самоврядування та службу в органах ОМС.

Термін реалізації проекту:

15.06.2014 – 15.06.2015 рр.

За підтримки Фонду «Відродження».

Із фінальним змістовним звітом можна ознайомитися за посиланням ФІНАЛЬНИЙ ЗМІСТОВНИЙ ЗВІТ