ЗапитанняХто має право запису у трудовій книжці відносно припинення повноважень голови сільської ради, що увійшла до ОТГ? Який зміст запису у трудовій книжці?
AvatarAnonymous asked 4 роки ago

Ще три запитання:

  1. Якщо на першому засіданні першої сесії ОТГ не було обрано виконком і відповідно не було обрано секретаря виконкому, чи є дійсним повноваження попередніх секретарів рад на яких було покладено також функції секретарів виконкому сільських рад, що увійшли до ОТГ? Чи звільняються вони із записом у трудовій від дати проведення першої сесії ОТГ чи продовжують офіційно працювати до обрання нового виконкому?

Якщо секретарі виконкомів звільняються, то який зміст запису у трудовій? Якою датою? Хто має право здійснити запис?

  1. Якщо в сільській раді секретар виконував обов’язки сільського голови чи можна на нього покласти обов’язки старости?. Як при цьому робити запис у трудовій книжці та як його ввести у шатний розпис?

 

  1. Якщо секретар сільської ради був прийнятий згідно конкурсу на посаду землепорядника, а у 2010 р обраний на посаду секретаря сільської ради і згодом став в.о. сільського голови, чи зберігається за ним місце землевпорядника? Чи можна його призначити в.о. землевпорядника до січня 2016 року. На даний час вакансія землевпорядника у сільській раді не заповнена (нікого не приймали на дану посаду землевпорядника).

Як правильно здійснити переведення у трудовій книзі?
Хто має право здійснити запис?