Запитанняу відповідності до яких законодавчих актів можна залишити дошкільні навчальні заклади в місцевих радах на 2016 рік ?
AvatarAnonymous asked 4 роки ago

В БК на 2016 рік вилучені видатки в місцевих бюджетах міст районного значення на  дошкільну освіту. яким чином можна здійснювати дані видатки у разі спроможності міської ради .

1 Answers
Avatarkab Staff answered 4 роки ago

Відповідно до пункту 20 Прикінцевих та Перехідних положень БКУ:

“у 2016 році з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення можуть здійснюватися видатки, визначені:
підпунктом “а” пункту 2 частини першої статті 89 цього Кодексу, а також підпунктом “б” пункту 2 в частині утримання навчально-виховних комплексів “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад”, “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад”, за умови, що загальноосвітній навчальний заклад – I ступеня;
пунктом 5 частини першої статті 89 цього Кодексу в частині утримання сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек.
                    За зверненням сільської, селищної, міської (міста районного значення) ради районна (міська) рада приймає рішення про передачу коштів на здійснення таких видатків сільській, селищній, міській (міста районного значення) раді та у районному (міському) бюджеті затверджує обсяги міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування (з бюджету міста обласного значення бюджетам адміністративно підпорядкованих йому сіл, селищ і міст). При цьому обсяги зазначених міжбюджетних трансфертів визначаються за формулою, яка затверджується відповідною районною (міською) радою у додатку до рішення про місцевий бюджет, та не можуть бути меншими обсягів таких міжбюджетних трансфертів або видатків районного (міського) бюджету (якщо видатки для зазначених установ здійснювалися з районних (міських) бюджетів) на утримання зазначених установ, передбачених на 2015 рік.”