Слідкуйте за новинами

Продовжується робота над Стратегією розвитку Сатанівської та Волочиської ОТГ

Дата: 04.07.2016

Продовжується робота над Стратегією розвитку Сатанівської та Волочиської ОТГ

IMG_132429 червня 2016 року, в рамках проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області», який реалізується Інститутом громадянського суспільства за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» та Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», в селищі Сатанів відбулося друге засідання Робочої групи зі стратегічного планування розвитку Сатанівської об’єднаної територіальної громади.IMG_1329

Члени робочої групи із розробки Стратегії розвитку Сатанівської ОТГ активно працювали в малих групах над оперативними цілями, напрацьовуючи ідеї, які ляжуть в конкретні проекти. Ще місяць тому на першому засіданні – це були окремі люди зі своїми інтересами. Сьогодні – це колектив однодумців, об’єднаних однією великою ціллю і відповідальністю за майбутнє громади.

Відеосюжет Городоцького районного телерадіопресцентру про захід:

30 червня відбулося третє та заключне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Волочиської міської об’єднаної територіальної громади. Консультанти зі стратегічного планування Василь Кашевський та Петро Мавко разом з представниками Робочої групи опрацьовували пріоритетність стратегічних та операційних цілей, технічні завдання для розроблення розвиткових проектів відповідно до Стратегії на найближчі 7-10 років. В гарячих дебатах та дискусіях намагались відібрати найефективніші та найкорисніші розвиткові проекти, які закладуть напрямки розвитку Волочиської громади.

Volochisk1

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Волочиська ОТГ, після ухвалення на сесії міської ради Стратегії, отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити обмежені ресурси. Наявність стратегії розвитку громади дає змогу об’єктивно оцінити соціально-економічний та ресурсний потенціали території та сформувати її інвестиційну привабливість.