Слідкуйте за новинами

Стартовий круглий стіл у місті Херсоні

Дата: 09.04.2009

Стартовий круглий стіл у місті Херсон.

Стартовий круглий стіл у місті Херсоні

07 квітня 2009 року у м. Херсоні (мала зала Херсонської облдержадміністрації, пл. Свободи, 1) в рамках програми «Залучення громадян та незалежних експертів до планування та реалізації адміністративно-територіальної реформи», в межах якої Інститутом громадянського суспільства здійснюється реалізація проекту «Територіальна реформа: від моделювання до реалізації» відбувся регіональний стартовий круглий стіл, на якому було презентовано географію проекту, його основні завдання та очікуванні результати.

У роботі заходу взяли участь представники місцевої влади, громадських організацій, робочої експертної групи та місцевих ЗМІ.

В ході круглого столу фахівцями Інституту громадянського суспільства були представлені мультимедійні презентації, які дали змогу ознайомити учасників заходу з ідеологією проекту, його основними етапами та завданнями, на вирішення яких спрямовуватимуться зусилля команди фахівців проекту.

Під час роботи круглого столу відбувся конструктивний діалог, який дав змогу запрошеним учасникам заходу з’ясувати низку питань щодо бачення політики реформування територіального устрою України, а команді проекту – перелік питань, яким необхідно буде приділити належну увагу в ході інформаційно-просвітницької кампанії.

Для з’ясування ступеня поінформованості учасників заходу щодо підготовчих дій на державному і місцевому рівнях з реформування адміністративно-територіального устрою України та ефективності проведеного заходу було проведено анкетування за спеціально розробленою анкетою.

Даний круглий стіл було проведено в рамках програми «Залучення громадян та незалежних експертів до планування та реалізації адміністративно-територіальної реформи», яка є спільною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження», Фонду Східна Європа та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та реалізується у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку і будівництва України. Здійснення такої програми стало можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження», Чорноморського фонду для регіональної співпраці Фонду Маршала «Німеччина – США», Агентства США з міжнародного розвитку та Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

Точка зору, викладена у цьому повідомленні, не обов’язково співпадає з позицією Міжнародного фонду «Відродження», Фонду Східна Європа, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», Міністерства регіонального розвитку і будівництва України, Чорноморського фонду для регіональної співпраці Фонду Маршала «Німеччина – США», Агентства США з міжнародного розвитку та Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

Врублевський Олександр, Директор проекту «Територіальна реформа: від моделювання до реалізації»