Слідкуйте за новинами

Про бюджет і не тільки. Спеціально для об'єднаних територіальних громад.

Дата: 27.12.2016

Текст у PDF

Текст у PDF

Ця публікація видана в рамках реалізації проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Нові ОТГ отримали досить значні фінансові ресурси, їх бюджети стали співмірними з бюджетами міст обласного значення, а державна підтримка розвитку інфраструктури таких громад дала імпульс створення у сільських територіях нових можливостей для отримання людьми повноцінних послуг від місцевого самоврядування, яких вони раніше були позбавлені.

Отримання нових повноважень та відповідних фінансових ресурсів ставить перед органами місцевого самоврядування ОТГ, депутатами відповідних рад нові завдання щодо планування та використання бюджетних надходжень, що в свою чергу потребує нових знань та вмінь.

Ми розуміємо, що ця невелика робота не замінить довготривалі навчання, які потрібні для того, щоб стати професійним економістом чи фінансистом. Проте ми переконані, що загальні знання та окремі особливості формування та використання місцевого бюджету, які тут викладені, будуть корисні і місцевим депутатам, і працівникам виконкомів, і просто активістам об’єднаних територіальних громад.

Поділитися