Слідкуйте за новинами

Регіональний розвиток Хмельниччини

Дата: 25.10.2011

Інститут громадянського суспільства протягом декількох останніх років займається питаннями регіонального розвитку. Нами проведено низку семінарів з проблем розвитку регіонів у різних українських областях, проведено дослідження стратегій розвитку регіонів, їх реалізації чи точніше не реалізації, тощо.

Експерти Інституту підготували проект Закону України «Про засади державної регіональної політики», який навіть було зареєстровано у Верховній Раді України, але так і не розглянуто навіть на засіданні профільного комітету.

Виходячи із розуміння того, що змін у державній регіональній політиці на національному рівні  досягти не просто, ми намагаємось співпрацювати з регіонами та проектами де для цього є кращі можливості, де розуміють важливість стратегічного планування та використання європейського досвіду.

Одним із таких регіонів є Хмельницька область. Саме у цьому регіоні у співпраці експертів Інституту та Європейського проекту підтримки сталого регіонального розвитку в Україні (http://ssrd.org.ua/)  було розроблено найважливіші стратегічні документи.

Ми відкриваємо на власному сайті новий розділ, що присвячується регіональному розвитку Хмельницької області, де будуть розміщуватись основні стратегічні документи розвитку області, інформація про їх виконання, аналітичні матеріали, цікава інформація про регіон та регіональні проекти. На наш погляд, така додаткова інформаційна підтримка регіонального розвитку Хмельницької області буде корисною для самої області і для експертів, які працюватимуть над подібними темами у інших українських регіонах.

Поділитися