Слідкуйте за новинами

Розвиток місцевого самоврядування в Україні квітень – червень 2014 року

Дата: 02.06.2015

Текст видання у PDF

Текст видання у PDF

На сучасному етапі децентралізації влади в Україні актуальними є проблеми розвитку інституту місцевого самоврядування, діючого в умовах вдосконалення моделі держави на підставі політичних, економічних, соціальних та історичних традицій.

З огляду на це, ми розпочинаємо серію щоквартальних аналітичних оглядів змін у сфері місцевого самоврядування, де буде проаналізовано загальну ситуацію розвитку місцевого самоврядування у поточному кварталі, законодавчі ініціативи Президента України, Уряду, Верховної Ради України та розглянуто діяльність на цьому полі громадських, донорських організацій і міжнародних структур.

Інформація є вільною для копіювання та поширення по всій території України всіма засобами, якщо вони здійснюються безоплатно для кінцевого споживача.

З питань отримання матеріалів у друкованому вигляді просимо звертатись до Офісу Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» за телефоном: (044) 303 99 16 (внутр. 113, 114), або ел.адресою olga.shevchuk@coe.int.

Новина на сайті Програми Ради Європи:  http://www.slg-coe.org.ua/development-of-local-self-government-in-ukraine-analytical-overview-for-the-2nd-quarter-of-2014/

Поділитися