Слідкуйте за новинами

Вісник Інституту громадянського суспільства №44

Дата: 26.07.2021

Текст у PDF

Текст у PDF

Сьогодні Ви маєте змогу ознайомитись у Віснику з нашими матеріалами, які підготовлені у контексті новел державної регіональної політики та аналізу можливого впливу на ситуацію в територіях від ухвалення деяких проектів нормативних актів. Ми не стверджуємо, що наші записки є істиною в останній інстанції, але ми переконані, що погляд на один об’єкт з різних сторін є дуже важливим для розуміння самого об’єкта. Адже кожна правова норма може бути використана, як на благо, так і на шкоду, якщо вона має внутрішні суперечності чи не враховує ризики від неправильного її застосування.

Зміст:

  1. Слово до читача.

  2. Про законодавчі ініціативи у сфері державної державної регіональної політики 2021.

  3. Державна стратегія регіонального розвитку на 2021-2027 роки. Коротко про головне.

  4. Аналіз проекту Закону України «Про особливості стимулювання регіонального розвитку».

  5. Аналіз проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення та функціонування фонду розвитку сільських територій».

  6. Аналіз проекту Закону України «Про внесеня змін до Законів України щодо відновлення прямої виборності старост».

  7. Нові видання Інституту громадянського суспільства.

«Вісник» підготовлений у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Інститут громадянського суспільства» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Поділитися