Слідкуйте за новинами

Вісник Інституту громадянського суспільства №45

Дата: 06.12.2021

Текст у PDF

Текст у PDF

Сьогодні Ви маєте змогу ознайомитись у Віснику з нашими матеріалами, які підготовлені у контексті новел державної регіональної політики та аналізу можливого впливу на ситуацію в територіях від ухвалення деяких проектів нормативних актів. Ми не стверджуємо, що наші записки є істиною в останній інстанції, але ми переконані, що погляд на один об’єкт з різних сторін є дуже важливим для розуміння самого об’єкта. Адже кожна правова норма може бути використана, як на благо, так і на шкоду, якщо вона має внутрішні суперечності чи не враховує ризики від неправильного її застосування.

Зміст:

  1. Слово до читача.

  2. Аналіз проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік». Напрямок – регіональна політика.

  3. Аналіз законопроекту щодо розподілу повноважень органів місцевого самоврядування у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою №6281.

  4. Про стратегічну ціль I у Державній стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

  5. Про стратегічну ціль ІІ у Державній стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

  6. Про стратегічну ціль ІІI у Державній стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

  7. FAQ щодо стратегічного планування у територіальних громадах.

  8. Аналіз проекту Закону України «Про місто Київ – столицю України».

«Вісник» підготовлений у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Інститут громадянського суспільства» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Поділитися