Слідкуйте за новинами

Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

Дата: 17.03.2015

Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

Задекларована українським Урядом децентралізація влади має бути реалізована відповідно до «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» №333-р від 01.04.2014 року, яка визначила основний зміст та етапи цієї реформи.

[button title=”Переглянути” icon=”icon-download” icon_position=”” link=”https://drive.google.com/folderview?id=0B0uDdsgNiz96fk0zLWxJSmJjbDRnYllScXo3SGtDdzR6QTlaVUdTLXhBdkEtN19VYjlUdWs&usp=drive_web” target=”_blank” color=”” font_color=”” large=”1″ class=”” download=”” onclick=””]

Протягом 2014 року, на жаль, не було виконано того обсягу робіт, як це передбачалось Концепцією, як з об’єктивних причин – війна на Донбасі, вибори нового складу парламенту, так і з суб’єктивних – не достатньою активністю урядових структур та їх низькою інституційною спроможністю.

Попри це, робочою групою, у роботі якої брали участь українські та іноземні експерти було підготовлено низку проектів нормативно-правових актів, які мають забезпечити юридичну та організаційну основу децентралізації влади в Україні.

Всі проекти розроблялись, базуючись на ідеології реформи, визначеної Концепцією та виходячи із припущення, що відповідно до Концепції буде ухвалено необхідні зміни до Конституції України.

Тому визначальним проектом, зміст якого фактично визначає зміст усіх решти законопроектів та проектів актів Уряду є законопроект про внесення змін до Конституції України.

Матеріали у текстовому форматі тут:

[button title=”Завантажити” icon=”icon-download” icon_position=”” link=”http://www.csi.org.ua/wp-content/uploads/2015/10/Законопроекти__Основа_Реформи.zip” target=”_blank” color=”” font_color=”” large=”1″ class=”” download=”” onclick=””]

Поділитися