Слідкуйте за новинами

Презентовано Стратегію розвитку Волочиської громади

Дата: 14.11.2016

Презентовано Стратегію розвитку Волочиської громади

11 листопада 2016 року відбулася презентація Стратегії розвитку Волочиської міської об’єднаної територіальної громади та ІІ-ге засідання Робочої групи з питань просторового планування з представниками ДП «Укрндпіцивільбуд», що відповідає за розробку схеми планування території Волочиської міської ОТГ.

Перша частина заходу була присвячена презентації Стратегії розвитку Волочиської міської ОТГ, її головних операційних цілей, завдань та результатів її впровадження.

Підготовка цього важливого документа відбувалась за участю представників всіх адміністративних одиниць, які увійшли до складу Волочиської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців. Не легко було приймати рішення під час робочих засідань. З 78 ідей (проектів) від мешканців було відібрано 39 проектних ідей, які лягли в основу стратегії розвитку громади і будуть реалізовуватись до 2020 року.

В якості подяки за якісно розроблений стратегічний документ голова Волочиської міської ОТГ К. Черниченко висловив подяку та нагородив директора з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства А. Ткачука, заступника керівника проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України» Ю. Третяка та консультанта проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України» В. Кашевського подяками голови Волочиської міської ОТГ.

Проект Стратегічного плану розвитку Волочиської громади до 2020 року. 

Коротка версія, цілі та завдання Стратегії

SWOT-аналіз Волочиської громади

Стратегічні та операційні цілі та завданняУ другій частині заходу відбулося обговорення членами Робочої групи з питань просторового планування із заступником директора ДП «Укрндпіцивільбуд» Т.Криштоп і архітектором проектів І. Войко стосовно стану збору даних і підготовки схеми планування території Волочиської міської ОТГ.

Захід пройшов в рамках впровадження проекту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області», що реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Офісу Ради Європи, Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», фонду «Відродження» та проекту ЄС «Підтримка регіонального розвитку в Україні».