Слідкуйте за новинами

Для формування спільного інформаційного простору всієї громади потрібно залучати учнів всіх старостатів ОТГ

Дата: 14.05.2019

Для формування спільного інформаційного простору всієї громади потрібно залучати учнів всіх старостатів ОТГ

Для створення власного медіапростору Баранівської ОТГ та поширення позитивних новин та об’єктивної інформації про життя всієї ОТГ потрібно залучати до роботи гуртка «Шкільне телебачення» учнів з усіх шкіл громади.

З цією метою відбулася робоча зустріч Оксани Загорської, керівника проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», Леоніда Предаченко, координатора гуртка «Шкільне телебачення», з вчителями-координаторами роботи Шкільного телебачення Полянківського, Зеремлянського, Кашперівського та Смолдирівського старостатів.

На сьогодні гурток відвідують учні з міста Баранівка, які готують короткі ролики для соцмереж про події в громаді: майстер-класи у коворкінгах, старт дуальної освіти, прийняли участь у конкурсі з виготовлення соціальної реклами та виграли 2-ге місце…

Ці відео публікуються на фейсбук сторінках Комунальної Установи – АМОР та Інституту Громадянського Суспільства, поширюються в місцевих фейсбук-групах. Кількість переглядів роликів Шкільного ТБ досягає 800-1000 переглядів.

Зараз гуртківці висвітлюють події, які відбуваються лише в місті. Тому для того, щоб сформувати спільний інформаційний простір всієї громади, потрібно залучення учнів у всіх старостатах ОТГ до активної роботи у Шкільному телебаченні в ролі журналіста, ведучого, відео оператора, режисера монтажу та їх навчання.

В результаті зустрічі вирішено проводити заняття гуртка спільно з учнями зі старостатів. Перше таке заняття відбудеться 16 травня, на якому учні вчитимуться операторській майстерності.

Нагадаємо, що Дорожня карта-2019 Баранівської ОТГ, затверджена рішенням сесії Баранівської міської ради від 24.01.2019р., передбачає низку завдань щодо розвитку Шкільного телебачення як інструменту формування інформаційного простору громади.

З повним текстом Дорожньої карти-2019 можна ознайомитися тут ➡️https://bit.ly/2WKCdqa

Робота гуртка «Шкільне телебачення Баранівської ОТГ» підтримується в рамках Проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.