Слідкуйте за новинами

Еко-ролик учнів шкільного телебачення Баранівської ОТГ зайняв друге місце у фіналі Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами

Дата: 06.04.2019

Еко-ролик учнів шкільного телебачення Баранівської ОТГ зайняв друге місце у фіналі Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами

Соціальна відео реклама на тему «Сортування – правильне поводження з відходами, відходи – це ресурс», який зняли учні гуртка «Шкільне телебачення Баранівської ОТГ», зайняв друге місце в номінації «Відео» у фіналі Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами «Waste Management School recycling 2019» серед загальноосвітніх навчальних закладів в рамках всеукраїнського освітнього проекту School recycling.

Це результат роботи супер героїв – учнів гуртка!!! Щиро вітаємо з перемогою:

Вікторію Литвинчук

Сашу Конончука

Володимира Дивака

Максима Нікітчина та координатора гуртка Леоніда Предаченка.

У фіналі конкурсу змагалися 840 школярів з 143 шкіл з 14 областей України: Миколаївської, Донецької, Луганської, Волинської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Сумської, Івано-Франківської, Чернігівської, Київської, Житомирської, Полтавської, Черкаської.

Метою конкурсу є привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та культури. Все те, що ще не запізно виправити для вирішення екологічних проблем в Україні.

Загалом, журі оцінювало 77 відео роликів та 66 екологічних плакатів.

Більше про конкурс за посиланням: https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld/posts/1671091839864626

Ініціатива запуску гуртка «Шкільне телебачення Баранівської ОТГ» підтримана в рамках Проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.