Слідкуйте за новинами

ІГС провело першу онлайн-консультацію з представниками ОТГ з питань планування місцевого розвитку

Дата: 27.05.2020

ІГС провело першу онлайн-консультацію з представниками ОТГ з питань планування місцевого розвитку

На оголошення Інститут Громадянського Суспільства/Civil Society Institute щодо онлайн-консультацій зголосилися 13 ОТГ з 8 областей, які зацікавилися досвідом планування місцевого розвитку Баранівської ОТГ.

Сьогодні провели першу онлайн-консультацію з усіма, на якій обговорили як організувати управлінський процес для виконання стратегічно важливих завдань та як може допомогти у цьому Дорожня карта – управлінська новація, яку започаткували у Баранівській ОТГ.

«На початку 2019 року були дискусії, як назвати цей документ: «Дорожня карта» чи «Карта бою»?», – згадує Маркіян Дацишин, координатор проєкту ЄС, – «Тоді перемогли пацифісти). Але насправді, підготовка і виконання Дорожньої карти – це постійні бойові дії проти традиційної моделі поведінки, квінтесенція якої “ми завжди так робимо/ ми ніколи так не робили”».

Що робити, щоб Стратегія розвитку ОТГ залишилася на папері? from CSIUKRAINE

Про результати застосування у Баранівській ОТГ (Житомирська обл.) інструменту впровадження стратегічного планування – Дорожньої карти – читайте у виданні ІГС. Повний текст тут: https://bit.ly/3fJH8RW

Онлайн-консультації організовано в рамках реалізації проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», що фінансується Європейським Союзом у рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання (M4EG)»