Слідкуйте за новинами

На день Святого Миколая дарували дітям натхнення у коворкінгах

Дата: 10.12.2018

На день Святого Миколая дарували дітям натхнення у коворкінгах

Католики всього світу 6 грудня відзначають День святого Миколая – свято чарівництва і доброти.

За ініціативи координатора ІІІ компоненту проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ» та незмінного помічника святого Миколая Івана Савицького та настоятеля католицької церкви отця Натанаїла 7 грудня для діток з соціально незахищених сімей організували свято в Баранівському МРЦ.

Іграшки, які діти так жадають знайти під подушкою святкової ночі, як за помахом чарівної палички з’являлися у них в руках після майстер-класів у швейному та технічному коворкінгах. Під керівництвом майстрині Стельмах Галини Миколаївни різнокольорові фетрові клаптики перетворювалися на чарівні новорічні чобітки.

А прості дерев’яні заготовки за допомогою кольорових фарб, фантазії та бажання творити перетворювалися на яскраві смайлики, брелоки, хатинки для олівців та підставки для телефонів.

Згодом наступив довгоочікуваний момент до дітей завітав святий Миколай від БФ «Карітас-Спес Баранівка». Кожен міг особисто підійти до святого, продемонструвати свої творчі вміння й отримати подарунок.

Цього року святий Миколай приніс дітям не лише смаколики та матеріальні подарунки, а й можливості. І серед них — можливість виявити у дитини нові здібності. Творчі майстер-класи в коворкінгах — це своєрідний подарунок-таємниця, адже він приховує у собі ще й шанс відкрити новий дар.

За совами отця Натанаїла, акція, втілена в життя Міжшкільним ресурсним центром та парафіяльним БФ «Карітас-Спес Баранівка» для допомоги діточкам у потребі та їх розвитку, була спрямована не лише вручити дитині торбу з продуктами, не лише намотати шалик на шию (хоча і ці справи є дуже важливими та нагальними), а подбати про їхній розвиток, подарувати свій час, свою увагу, свої зусилля.

Цей досвід став дуже потрібним, непростим і пам’ятним для брата Андрія, який у той вечір у вбранні святого Миколая втілював у життя нехитрі дитячі мрії.

Дякуємо маленьким гостям, що завітали!!!

Коворкінги створено в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.