Слідкуйте за новинами

Найкращий подарунок – зроблений своїми руками

Дата: 08.03.2019

Найкращий подарунок – зроблений своїми руками

Дарувати радість спілкування та нових вражень тим, хто цього потребує, особливо важливо. Саме тому 5 березня у Баранівському міжшкільному ресурсному центрі були організовані весняні майстер-класи для дітей з особливими потребами.

Зроблені своїми руками подарунки виглядають по особливому, тепліше і ніжніше. І це зрозуміло, адже та чи інша саморобка містить частинку дитячої душі. Брелочки, гольнички та сувеніри з дерева – це творіння юних майстрів, які з’явилися з під їхніх рук на майстер-класах у швейному та технічному коворкінгах.

Для дітей з особливими потребами дуже важлива соціалізація, тому вже вдруге проводиться подібний захід.

«Ми привчаємо дітей і мам до соціуму, щоб вони не залишалися на одинці із своїми проблемами. Безліч емоцій, позитиву та посмішок отримали діти на майстер-класах. Це супер!», – каже заступник начальника управління соціального захисту Баранівської міської ради Наталія Нікітчина.

Допомагали учасникам майстер-класів моделювати вироби для друку на 3 D принтері вихованці гуртка «3-D моделювання».

Ми впевнені, що усі вироби сподобаються матусям та бабусям і стануть іще одним проявом любові від їхніх чудових дітей.

Щоб поділитися з вами атмосферою, яка панувала на майстер-класах, пропонуємо переглянути відео, яке створене учнями гуртка «Шкільне телебачення» Баранівської ОТГ.

Швейний та технічний коворкінги створено в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу, як майданчики, де всі бажаючі зможуть за допомогою сучасного обладнання і технологій отримувати нові знання, вміння і можливості.