Слідкуйте за новинами

Продовжуються будівництво Прозорого офісу та Торгово-тренінгового центру.

Дата: 27.03.2020

Продовжуються будівництво Прозорого офісу та Торгово-тренінгового центру.

Від початку цього року основні будівельні роботи велися по торгово-тренінговому центру (ТТЦ) та електропідключенню об’єкта в цілому.

По ТТЦ виконані наступні роботи: перший поверх – мурування зовнішніх і внутрішніх стін з блоків, штукатурка стін та перегородок, прокладання кабелів електропостачання. Розпочаті роботи з будівництва другого поверху, встановлені колони, мурування сходових маршів з цегли.

Не дивлячись на карантин, підрядник продовжує будівництво, максимально посиливши заходи безпеки на об’єкті. Всі співробітники забезпечені засобами індивідуального захисту. Будівництво – це відкритий простір, і будівельники, як правило, працюють невеликими групами. У всіх є маски.

В квітні планують влаштувати монолітне перекриття другого поверху.

Торгово-тренінговий центр будується за кошти Європейського Союзу, яких не в повній мірі вистачає для завершення будівництва другого поверху. Тому команда проєкту шукає інвесторів.

 

Нагадаємо, що для будівництва Прозорого офісу були залучені цільові кошти Міністерства соціальної політики України. В цьому приміщенні заплановано розмістити Центр надання адміністративних послуг та відповідні структурні підрозділи пенсійного фонду, центру зайнятості, управління праці та соціального захисту, управління містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності, реєстраційну службу тощо, тобто всі заклади, які надають адміністративні та соціальні послуги. Будівництво Прозорого офісу фінансує Міністерства соціальної політики України.

Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства/Civil Society Institute та ПП Galeks-Agro за фінансової підтримки Європейського Союзу.