Слідкуйте за новинами

Продовжуються роботи з будівництва прозорого офісу та торгово-тренінгового центру в Баранівці

Дата: 13.08.2019

Продовжуються роботи з будівництва прозорого офісу та торгово-тренінгового центру в Баранівці

Продовжуються роботи по будівництву Прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру в місті Баранівка.

Багато непередбачуваних обставин виникає в ході будівництва, які впливають на не дотримання календарного плану робіт.

Саме тому за ініціативою Оксани Загорської, керівника проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», була проведена робоча нарада за участю керівника підрядника А. Корзуна, генерального проектувальника О. Пустовіта та технічного нагляду В. Палашкевич.

Під час даної наради було прийнято наступні рішення:
1) збільшити кількість працюючих на об’єкті;
2) розділити працівників на дві зміни та продовжити час роботи на будівництві до 20.00.

В результаті даних рішень темпи будівництва значно зросли. Ведуться підготовчі роботи для прокладання водовідведення. Розроблена схема організації дорожнього руху. В Житомиробленерго на погодженні знаходиться проект по електропідключенню. Виготовляється модульна котельна, яка буде обслуговувати не лише приміщення прозорого офісу та торгово-тренінгового центру, але й приміщення Баранівського міжшкільного ресурсного центру.

Нагадаємо, що в приміщенні Прозорого офісу заплановано розмістити ЦНАП та відповідні структурні підрозділи пенсійного фонду, центру зайнятості, управління праці та соціального захисту, управління містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності, реєстраційну службу тощо, тобто всі заклади, які надають адміністративні та соціальні послуги.

В приміщенні торгово-тренінгового центру на першому поверсі буде розташований ринок для місцевих виробників, на який виділені кошти ЄС в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро», а на другому поверсі заплановано розмістити Комунальну Установу «Агенція місцевого органічного розвитку – АМОР».