Слідкуйте за новинами

«Територіальна реформа – з людьми і для людей» на подільських теренах

Дата: 16.11.2005

На заході були присутні: заступник Хмельницької облради – Циц В.П., керівник апарату Хмельницької облдержадміністрації – О.М.Буханевич, Віце-президент Уряду міста Гдиня – Богуслав Стясяк, голова депутатської комісії у справах освіти, член Гдинського муніципалітету – Зіґмунт Жмуда-Тшебятовський, а також  посадові особи райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування області та представники неурядових організацій.

Директор проекту «Територіальна реформа – з людьми і для людей» – Олександр Врублевський провів для присутніх презентацію щодо реалізовуваного ІГС проекту, в ході якої було висвітлено його мету, завдання, інструментарій та очікувані результати.

Голова ІГС – Анатолій Ткачук довів до учасників заходу принципи та основні положення урядової концепції адміністративно-територіальної реформи (висновки та пропозиції), а також питання щодо законодавчого та організаційного забезпечення проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні.

Учасники міжнародної конференції отримали підбірку друкованої продукції ІГС, у т.ч. останнє видання – брошуру «Цікаве від Цікавого, або як розуміє територіальну реформу селянин Панько Цікавий».

16 листопада 2005, 10:08, Врублевський Олександр, Директор проекту