Слідкуйте за новинами

Реалізовано ще один проект-переможець Бюджету участі Баранівської ОТГ

Дата: 17.09.2019

Реалізовано ще один проект-переможець Бюджету участі Баранівської ОТГ

Реалізовано ще один проект-переможець Бюджету участі 2018 року – «Острів закоханих». 

Кожна молода пара хоче, щоб їх весілля стало винятковим і незабутнім моментом у житті, надавши йому якомога більше романтики і символіки. Завдяки реалізації проекту «Острів закоханих» відтепер Баранівські молодята можуть проводити урочисту реєстрацію шлюбу під відкритим небом, закріпити свій шлюб «замком кохання» та повісити його на кованому «дереві любові», також на локації встановлена кована арка, карета «Місце для поцілунків», лавочки, святкова підсвітка. Незабутня весільна фотозйомка біля тематичних інсталяцій гарантована.

«Локацiя «Острiв закоханих» однозначно буде цiкавою i для дiток. Адже буде нести в собі історичну пам’ятку подiї конкретної родини нашої громади. Готуючись до проекту, я продивилася багато рiзних матерiалiв на цю тему. В одному з відеороликів маленький хлопчик вихвалявся знайденим замочком, що в день одруження залишили його батьки на «дереві любовi», – зазначила Лєна Вітюк, автор проекту. 

Розташування локації є надзвичайно зручним, адже знаходиться біля РАЦСу.

Реалізація цього проекту покладе початок новим, добрим традицiям, багаточисельним iсторiям кохання, створення родин. Проект буде нести інформаційний меседж важливості кохання, любові, злагоди, сімейних цінностей.

Відтепер, завдяки бюджету участі в Баранівській ОТГ створено сучасний молодіжний простір. І вже є перша пара, яка закріпила свій шлюб «замком кохання» та повісили його на кованому «дереві любові».

Інформаційна кампанія бюджету участі в Баранівській ОТГ здійснюється в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП « Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.