Слідкуйте за новинами

Роботи по будівництву міні-сироварні активно продовжуються (+ Відео)

Дата: 01.08.2019

Роботи по будівництву міні-сироварні активно продовжуються (+ Відео)

Досить активно продовжуються роботи по будівництву міні-сироварні в селі Рогачів Баранівської ОТГ.

«На сьогодні підрядником розпочато роботи з внутрішнього водопроводу та каналізації, встановлення вікон, улаштування системи опалення, внутрішнього оздоблення», – розповіла Леся Вітюк, координатор І компоненту Проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

За її словами, все йде за планом, затримок від графіка виконання будівельних робіт немає.

Нагадаємо, що новобудова має з’явитися не пізніше грудня цього року. На міні-сироварні будуть створені нові робочі місця та виготовлятиметься продукція з молока місцевих домогосподарств.

Планується, що на добу міні-сироварня перероблятиме 1000 літрів молока. Водночас розглядається як варіант робота у дві зміни з можливістю переробки 2000 літрів молока. Підприємство виготовлятиме пастеризоване молоко, йогурт, сметану, м’який та твердий сир.

Також нова сучасна сироварня ще й стане таким собі туристичним місцем. Адже на сироварню можна буде водити екскурсії, показувати процес сироваріння, зберігання продукції та продегустувати сирні ласощі у дегустаційній залі сироварні.

Будівництво міні-сироварні здійснюється коштом гранту Європейського Союзу в рамках реалізації проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади», що здійснюється Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства/Civil Society Institute та ПП Галекс- Агро.

Про будівництво сучасної міні-сироварні дивіться в сюжеті від учнів гуртка «Шкільне телебачення Баранівської ОТГ»: