Слідкуйте за новинами

Розпочалися роботи з будівництва міні-сироварні в селі Рогачів

Дата: 28.03.2019

Розпочалися роботи з будівництва міні-сироварні в селі Рогачів

Розпочалися роботи з будівництва міні-сироварні в селі Рогачів Баранівської ОТГ. Здійснено облаштування будівельного майданчика, планування території, встановлення огорожі, розпочаті земельні роботи та будівництво під’їзної дороги.

Загальна вартість будівництва приміщення міні-сироварні становить 3,5 млн. грн., на що передбачені грантові кошти в рамках проекту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ». Крім того, на облаштування під’їзду, освітлення та свердловину потрібно ще близько 2 млн. грн., які будуть виділені з місцевого бюджету.

На міні-сироварні будуть створені нові робочі місця та виготовлятиметься продукція з молока місцевих домогосподарств.

«Планується, що нова сучасна сироварня ще й стане таким собі туристичним місцем. Адже на сироварню можна буде водити екскурсії, показувати процес сироваріння, зберігання продукції та продегустувати сирні ласощі у дегустаційній залі сироварні», – розповіла Леся Вітюк, координатор І компоненту Проекту.

Проект «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади» здійснюється Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро»