Слідкуйте за новинами

Молодь навчається підприємництву

Дата: 08.06.2018

Молодь навчається підприємництву

Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Дізнавалися старшокласники Баранівської ОТГ під час навчання на першому із двох модулів літнього курсу «Підприємцем бути легко», який проходив 5-7 червня у Баранівській гімназії.

Навчання проводили Іван Савицький та Маркіян Дацишин в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

Перший трьохденний модуль був сформований таким чином, щоб кожен з учасників отримав знання та уявлення про те: хто такий підприємець, як бачити навколо себе можливості і успішно їх реалізовувати, як знайти ідею для власної справи, як перетворити своє хобі в джерело доходу, як формується бренд, як продавати свої послуги чи товари он-лайн.

Під час курсу говорили про «моду на українське», відновлення традиційних ремесел, цінність ручної праці.

Навчання проводилися по принципу «Не суха теорія, а жива практика». Наші учасники, в малих групах, одразу застосовували свої нові знання на практиці.

Вони створювали бізнес-плани, презентували свої проекти та критикували чужі, вчилися обліковувати доходи та витрати, рекламувати власні проекти, аналізувати ринки, ризики та інші важливі чинники, які є необхідними для майбутнього ефективного запуску власної справи.

Діти вчилися мислити творчо, не боятися приймати самостійні рішення, працювати в команді.

Одна із учасниць курсу Гасюк Ірина поділилася своїми враженнями: «Коли мені запропонували відвідати курс, я відразу погодилася, адже не можна пропустити таку можливість. Перший модуль був дуже цікавим. Хочу дізнатися більше нового і обов'язково прийду на наступні заняття».

Ми отримали неймовірне задоволення від знайомства з нашими учасниками. Вже скоро продовжимо навчання на другому модулі.