Слідкуйте за новинами

Сатанів – тренінг для двадцяти двох ОТГ Хмельницької області

Дата: 15.02.2016

Сатанів – тренінг для двадцяти двох ОТГ Хмельницької області

Два тренінги по два дні кожен. Тренінги проводились для голів і посадових осіб ОТГ: Базалійської, Берездівської, Війтовецької, Волочиської, Ганнопільської, Гвардійської, Гуменецької, Дунаєвецької міської/селищної, Китайгородської, Колибаївської, Летичівської, Лісовогриневецької, Маківської, Меджибіжської, Наркевицької, Новоушицької, Полонської, Понінківської, Розсошанської, Сатанівської, Старосинявської, Чорноострівської.
12710850_1075606989127272_4092450199330389665_oМісцевий розвиток, бюджетне і податкове законодавство, стратегічне планування, ідентифікація проблем з подальшим їх усуненням із залученням фінансових ресурсів із доступних джерел, освіта і водопостачання – найбільш витребуваний перелік, який стоїть на порядку денному у кожній об’єднаній громаді.

Для нас надзвичайно важливо було почути ваші бачення, рекомендації та зауваження. Обов’язково будемо їх враховувати під час підготовки нових та внесення змін до діючих нормативно-правових актів, а також під час публічних зустрічей/нарад з ключовими акторами, задіяних до впровадження реформи місцевого самоврядування.

Окрема подяка голові Сатанівської ОТГ Собкову А.І. за чудову екскурсію по дивовижних місцях смт. Сатанова. З таким туристичним потенціалом у Сатанова не може не бути чудового майбутнього.

pdf_Презентації що були використані при проведені тренінгів ви можете завантажити ТУТ.

До скорих зустрічей!!!
З повагою,
Команда проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області».