Слідкуйте за новинами

У Баранівці помічники святого Миколая виготовили півсотні подарунків

Дата: 18.12.2019

У Баранівці помічники святого Миколая виготовили півсотні подарунків

19 грудня – Свято Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він покладе під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. Проте ми точно знаємо, що діти Баранівської ОТГ чемні та достойні на різні дарунки.

Тому вже другий рік поспіль Інститут Громадянського Суспільства  в рамках проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ» організовує акцію «Помічники Святого Миколая». 17 грудня в швейному коворкінгу Баранівського міжшкільного ресурсного центру усі бажаючі мешканці громади виготовляли вироби власними руками на сучасному обладнанні.

Кожен учасник акції отримав заготовки майбутньої рукавички або чобітка, декорували вироби ангеликами і сніговичками, для цього переносили деталі сніговичка на фетр, вирізали їх, а потім вже на швейних машинках зшивали усе разом. Готові вироби наповнили солодощами та передали в резиденцію Святого Миколая на подарунки для дітей громади, яка відкриється на свято 19-го грудня.

«Вчора ми спільно з колективом Баранівського МРЦ та всіма охочими мешканцями громади дуже плідно попрацювали – нашили півсотні рукавичок та чобітків. Ми отримати купу емоцій та чудовий новорічний настрій у подарунок», – сказав Іван Савицький, координатор третього компоненту проекту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

До акції доєдналися учні молодшої школи. Іван Савицький розповів їм про сучасні обладнанні майстерні та про те як гарно буде їм працювати в них в п’ятому класі.

Разом з директором МРЦ Василем Назарчуком діти змайстрували годівничку та пошили рукавички і чобітки під керівництвом чарівної Марічки Тихончук – адміністратора швейної майстерні.

Як приємно спостерігати за результатами маленьких учнів! Але ще приємніше бачити посмішки та радість від самого процесу заняття.

Увесь творчий процес фіксувався учнями «Шкільного телебачення». В кінці ролика ексклюзивне інтерв’ю.

Робити світ навколо кращим не так складно. Вірте у дива і робіть їх.