Слідкуйте за новинами

У м. Запоріжжі відбудеться Регіональний форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах»

Дата: 14.06.2016

У м. Запоріжжі відбудеться Регіональний форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах»

16 червня 2016 р. відбудеться Регіональний форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах» у м. Запоріжжя у приміщенні готелю «Рейкарц Запоріжжя».
Захід проходитиме в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» спільно з Institute Respublica / Інститут “Республіка” за фінансової підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин та Міністерства закордонних справ Канади.
Цей регіональний форум є третім із чотирьох публічних регіональних заходів, що проводитимуться в рамках Успішна Громада.
Під час регіонального форуму передбачається публічне обговорення:
• процесу формування спроможних об’єднаних територіальних громад та можливостей, які отримує громада після об’єднання;
• використання механізмів громадської участі громадянами, зокрема з питань, що стосуються життєдіяльності громади та громадського контролю діяльності місцевої влади.

Ключові учасники заходу:
• Олександр Сергієнко, експерт ГО «Інститут громадянського суспільства»;
• Зінаїда Бойко, заступник голови – керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації;
• Олена Курілова, начальник відділу з питань адміністративно-територіального устрою та стратегії розвитку місцевого самоврядування Запорізької обласної ради;
• Ігор Гнатуша, голова Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади Куйбишевського району;
• Дмитро Майстро, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою;
• Маргарита Трипольська. кандидат юридичних наук, регіональний консультант з правових питань Асоціації міст України, представник Запорізького офісу реформ
Модератор: Taras Sluchyk, експерт Інститут Політичної Освіти.
До участі у заході запрошено депутатів місцевих рад Запорізької, Черкаської та Донецької областей, громадський актив Запорізької, Черкаської та Донецької областей областей.
Запрошуємо також активістів, журналістів, представників політичних партій, державних службовців, а також небайдужих громадян.

Реєстрація за цим лінком: http://goo.gl/forms/oZ5MR2jk1wMpsni73

програмка Запоріжжя