Слідкуйте за новинами

Уроки в тепличному коворкінгу

Дата: 03.10.2020

Уроки в тепличному коворкінгу

Те, що тварини належать до живої природи, діти не сумніваються. Складніше довести їм, що рослини  – також жива природа. Щоб діти переконались у цьому, вчителька другого класу Полянківської школи Валентина Антонівна Бабінець провела урок «Світ навколо тебе» в тепличному коворкінгу Баранівського МРЦ. Діти садили цибулю і редьку.

«Щоб посадити рослину нам потрібно підготувати ґрунт, воду та посудину. На самому початку посадки потрібно очистити цибулину від лушпиння – це пришвидшить появу пагонів», – детально розповідала Олена Шкорбот, завідувачка тепличним коворкінгом.

Далі пані Олена обговорила з дітьми як правильно посадити цибулинки та посіяти редьку, про особливості та секрети вирощування та догляду за різними рослинами.

«Хочу вас запевнити, що вирощування будь-якої зелені – не тільки корисне, але й дуже цікаве заняття. Ріпчаста цибуля та редька – рослини невибагливі, але дуже багаті на вітаміни», –додає пані Олена.

Діти пообіцяли приходити поливати та доглядати за рослинами посадженими своїми руками, та спостерігатимуть, що ж швидше зійде, коли з’являться перші листочки і коли можна буде рослини споживати.

У планах – провести такий урок для учнів першого класу, які вже приходили на екскурсію та досліджували природу на вулиці та в теплиці.

А ми продовжуємо слідкувати за експериментами в теплиці і поділимося з Вами результатами обов’язково.

Сучасна теплиця, встановлена в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.