Слідкуйте за новинами

Установча конференція проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що охоплює 6 областей України

Дата: 27.05.2015

Установча конференція проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні»,  що охоплює 6 областей України

Децентралізація влади сьогодні – забезпечення розвитку громад та регіонів вже завтра!

19 травня 2015 року в м. Києві у Великій залі засідань (вул. Велика Житомирська, 9) відбулась відкрита презентація Проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Даний проект допоможе привернути увагу суспільства до реформи місцевого самоврядування, а також сприятиме реалізації «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації в Україні» та прискоренню процесів децентралізації влади в Україні та добровільному об’єднані громад.

Об’єднавши зусилля неурядових організацій, громад та органів влади на місцях, українських та міжнародних експертів, залучивши грантову підтримку від Європейського Союзу, головний виконавець – ГО «Інститут громадянського суспільства» разом з регіональними партнерами працюють над підтримкою процесу децентралізації влади, розширенням повноважень громад та формуванням ефективної публічної влади на місцях.

В’ячеслав Негода — заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату, відкриваючи конференцію зазначив, що децентралізація влади сьогодні – це забезпечення розвитку регіонів вже у найближчому майбутньому.

Керівник стратегічної групи з питань децентралізації, директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства – Анатолій Ткачук зазначив, що ті громади, які зможуть об’єднатися, які проявлять відповідальність за своє майбутнє, зможуть забезпечити собі покращену інфраструктуру та стабільність розвитку своєї території в майбутньому.

Керівник проекту Андрій Гінкул зазначив, що особлива увага буде приділятися залученню представників  неурядових організацій та місцевих органів влади до спільної роботи. Для цього в рамках проекту будуть проведені конференції, інформаційно-освітні події та низка робочих зустрічей й нарад. Також ми надаватимемо експертну підтримку робочим групам, які створені при органах влади різного рівня, щодо організації процесу об’єднання громад.

Для залучення до обговорення широкої аудиторії буде створено веб-сайт проекту й забезпечено постійну інформаційну підтримку у центральних та місцевих ЗМІ. Крім того, реалізація проекту включає проведення семінарів спрямованих на впровадження Концепції, механізмів електронного врядування, надання міні-грантів, забезпеченням необхідної консультаційної підтримки для органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, ЗМІ.

На думку учасників конференції залучення регіональних та місцевих ЗМІ до висвітлення завдань та отриманих результатів проекту забезпечить якісний моніторинг та об’єктивну оцінку виконання проекту, а також допоможе налагодити ефективну комунікацію між громадою та місцевою владою.

Тривалість проекту – 24 місяці (01 січня 2015 – 31 грудня 2016). Бюджет проекту – 735 887.88  євро, з яких 662 299.09 євро фінансування ЄС. Проект виконується у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За додатковою інформацією звертатись до менеджера проекту – Лесі Ладогубець за:  тел/факс.: + 38 044 2537236,  моб. +38 050 2944442 або по е-mail: project@csi.org.ua.

Скачати презентацію проекту

В рамках Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейським Співтовариством

DSC_0030

Учасники конференції

DSC_0043

В’ячеслав Негода — заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату

DSC_0091

Хедлайнери конференції: Олександр Мазурчак, В’ячеслав Негода, Анатолій Ткачук

керівник проекту Андрій Гінкул

Керівник проекту Андрій Гінкул

Джерело Espreso.tv