Слідкуйте за новинами

Увага! Результати конкурсу!

Дата: 17.04.2019

Увага! Результати конкурсу!

Інститут громадянського суспільства підвів підсумки результатів конкурсу проекту «Партнерство міських та сільських громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку».

Нагадаємо, що мета конкурсу – сформувати 25 партнерств, які стануть учасниками проекту та отримають консультаційно-організаційну підтримку експертів Інституту в підготовці мінімум одного-двох проектів, які можна буде подати на фінансування з ДФРР, державної програми регіонального розвитку та міжнародних донорських організацій.

Конкурс проходив у два етапи. Після першого етапу до короткого списку учасників проекту було відібрано 34 громад. Вони були запрошені на 2-денний семінар «Партнерство громад: нові можливості місцевого розвитку», в ході якого отримали необхідну для започаткування партнерств інформацію, здобули нові навики та змогли під час роботи в групах змоделювати партнерства, зробити перші спроби розробити спільні проекти.

За результатами обговорення конкурсною комісією у складі експертів Інституту та представника від Програми «U-LEAD з Європою», було відібрано 26 партнерств.

Список громад переможців був затверджений Програмою «U-LEAD з Європою».

Критеріями оцінки у відборі, в першу чергу, були наявність меморандумів про співробітництво, попередньо розроблені спільні проекти та наявність в суміжних територіях ОТГ, чи ведення переговорів щодо створення ОТГ.

Як один із визначальних чинників було також враховано готовність громад до співпраці в проекті, а також готовність місцевої влади до співробітництва.

Представники громад-переможців завдяки участі в проекті зможуть підвищити свої знання, навики та вміння, розробити як мінімум один спільний розвитковий проект, навчитися меншими зусиллями вирішувати більші проблеми. Інститут же докладе всіх зусиль, щоб кожне з цих партнерств написало свою історію успіху.

Вітаємо переможців!

Зичимо плідної праці та вагомих здобутків!

А всім, хто слідкує за нашими дописами пропонуємо ознайомитися, з тими, хто наполегливо торує свій шлях до успіху.

Перелік громад, що відібрані до участі в Проекті Партнерства громад за посиланням

Проект «Партнерство міських та сільських громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку»  здійснюється за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».