Слідкуйте за новинами

У Баранівці відбулося завершальне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади та Схеми планування території ОТГ

Дата: 03.10.2017

У Баранівці відбулося завершальне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади та Схеми планування території ОТГ
2 жовтня відбулося завершальне засідання Робочої групи зі стратегічного планування розвитку та засідання Робочої групи з питань просторового планування Баранівської міської ОТГ Житомирської області за підтримки Вестмінстерської фундації за демократію в рамках проекту «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства».

Експерт зі стратегічного планування Маркіян Дацишин презентував потенційні стратегічні та операційні цілі Стратегії розвитку Баранівської ОТГ.

Учасники обговорювали в рамках Робочих груп стратегічні та операційні цілі майбутньої Стратегії розвитку і Схему планування Баранівської ОТГ включно із схемами реформування мережі освітніх і медичних закладів та інженерних мереж.
Активна робоча дискусія стосовно двох надзвичайно важливих документів для сталого стратегічного і просторового розвитку громади демонструє небайдужість членів Робочих груп щодо своєї громади.
Гаряча дискусія, що викликана під час презентації потенційних розвиткових галузевих проектів (освіта, ЖКГ, пожежна безпека) та схем реформування мережі освітніх і медичних закладів, в котрий раз доводить, що тільки мешканці громади мають визначати курс та пріоритети розвитку своєї громади.
Фахівці Державного Підприємства «Укрндпіцивільбуд» доповіли про проектні пропозиції до Схеми планування території Баранівської ОТГ та їх відповідність стратегічним цілям, сформованим спільно жителями громади та фахівцями Інституту громадянського суспільства.