Слідкуйте за новинами

Закупівля послуг з розробки веб-сайту (Лот 1) та айдентики місцевих виробників продукції Баранівської ОТГ (Лот 2). Продовжено

Дата: 27.06.2019

Закупівля послуг з розробки веб-сайту (Лот 1) та айдентики місцевих виробників продукції Баранівської ОТГ (Лот 2). Продовжено

ГО «Інститут громадянського суспільства» в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади», Грантова Угода ENI/2017/ 392-857, що виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу, запрошує підприємців та юридичних осіб, які працюють у сфері розробки та технічного супроводу веб-сайтів, а також, дизайнерів та дизайн-студії взяти участь у конкурсі на постачання послуг з розробки дизайну, фронтенду, бекенду та технічного супроводу веб-сайту (Лот 1) та послуг з розробки айдентики кооперативів, агенцій та локальних виробників продукції Баранівської ОТГ (Лот 2).

Технічне завдання і критерії відбору заявок у Додатку 1 та форма фінансової пропозиції Додаток 2, які можна завантажити за посиланням:

Конкурсна пропозиція має бути надіслана на електронну скриньку powerreform@gmail.com у форматі «.pdf» або «.doc(s)» на офіційному бланку організації чи підприємства та підписана уповноваженим представником заявника.

Кожен учасник закупівлі повинен разом із конкурсною пропозицією додати:

  1. Свідоцтво про державну реєстрацію або витяг з ЄДР
  2. Опис досвіду виконання аналогічних завдань (у довільній формі)
  3. Опис досвіду попередньої співпраці з НПО України (у довільній формі)
  4. Детальну цінову пропозицію

Усі питання, які стосуються даного конкурсу, надсилайте на електронну скриньку powerreform@gmail.com В разі необхідності ІГС може звернутися до учасників за уточненнями щодо змісту пропозицій.

Дедлайн подачі заявок — до 18:00 12 липня 2019 року на електронну скриньку powerreform@gmail.com з обов’язковою поміткою у темі листа «Розробка сайту» та/чи «Розробка айдентики».

ІГС не розглядатиме пропозиції, подані після кінцевого терміну подання.

Кожен учасник тендеру може подати лише ОДНУ заявку на кожен Лот. 

Учасники можуть подавати заявки на обидва Лоти.

Інформація про результати відбору буде надіслана учасникам тендеру не пізніше 5 липня 2019.

Очікуваний початок надання послуг 18 липня 2019.

Контакти:

powerreform@gmail.com, тел.: 0445297394