Слідкуйте за новинами

Реанімаційний пакет реформ та місцеві коаліції: синергія співпраці

Дата: 01.09.2018

Реанімаційний пакет реформ та місцеві коаліції: синергія співпраці

Мета: Створення умов для впливу громадськості на досягнення сталих та незворотних результатів реформ шляхом забезпечення синергії зусиль громадськості на всеукраїнському та місцевому рівнях та сприянню розвитку спроможності регіональних громадських коаліцій.

Завдання проекту:

  1. Координація та робота над спільним громадським порядком денним реформ, що об’єднає національний та місцевий рівні.
  2. Сприяння ефективній комунікації реформ на місцях.
  3. Розвиток спроможності регіональних громадських коаліцій в адвокації, комунікації та менеджменті в громадському секторі.
  4. Сприяти комунікації місцевих особливостей впровадження реформ на центральному рівні.

Цільові групи проекту:

Бенефіціари проекту:

Проект спрямований на посилення діяльності створених коаліцій та надання консультаційної підтримки для підвищення їх експертності, що дозволить їм в подальшому професійно працювати в регіонах. Отримані знання та досвід вони й після завершення проекту використовуватимуть у своїй роботі, а нові професійні зв’язки сприятимуть їх обміну. Окрім цього, в рамках розробленої в процесі проекту політики Регіонального партнерства, Реанімаційний Пакет Реформ надаватиме довготермінову підтримку коаліціям, допомагатиме у висвітленні їх діяльності та забезпечуватиме комунікацію з експертами національного рівня.

Таким чином, представники регіональних коаліцій зможуть ефективно просувати визначені реформи у своїх регіонах, через встановлені зв’язки доносити свою точку зору до експертів національного рівня та через них – до центральних органів виконавчої влади, а експерти РПР отримуватимуть пряму інформацію щодо впровадження реформ у регіонах.

Також буде підвищено спроможності місцевих журналістів у висвітленні секторальних реформ.

Поділитися

Новини проєкту

Регіональні коаліції працюватимуть над покращенням впровадження реформ на місцях.

Активісти з Херсону, Миколаєва та Корсуня пройшли стажування в Києві