Слідкуйте за новинами

Школа «Стимулювання процесів децентралізації»

Дата: 17.08.2017

ГО «Інститут громадянського суспільства» спільно з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» започаткували кампанію, спрямовану на процеси стимулювання діалогу між територіальними громадами Одеської області про співробітництво між ними або об’єднання у спроможні громади. Першим кроком цієї кампанії стало проведення консультаційних зустрічей (31 травня 2017 р.) з керівництвом Болградського району та старшокласниками 9-11 класів, а також дводенного тренінгу (01-02 червня 2017 р.), в якому взяли участь сільські/селищні голови та депутати сільських, селищних рад, що розташовані на території Болградського району.

Враховуючи здобуті результати першого кроку кампанії, другим кроком має стати комплекс заходів, який включає в себе проведення Школи «Стимулювання процесів децентралізації» – широкі курси з практичними заняттями в контексті співробітництва між громадами, об’єднання та посилення інституційної спроможності громад для забезпечення місцевого розвитку. Найкращі учасники (до 3-ьох осіб) отримають підтримку для підготовки трьох інфраструктурних проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку або за рахунок коштів місцевого бюджету чи міжнародної технічної допомоги. Визначення таких осіб здійснюватиметься через тестування під час проведення Школи «Стимулювання процесів децентралізації». Організація ознайомчого візиту до успішних ОТГ Хмельницької області для 15-ти учасників Школи «Стимулювання процесів децентралізації», які під час навчання продемонстрували високі лідерські якості та високу мотивацію до змін. 

Очікувані результати:

Поділитися

Новини проєкту

Хмельниччина ділилася досвідом успішного врядування з представниками Одеської області

Представники органів місцевого самоврядування та місцевих неурядових організацій Одеської області успішно завершили Школу «Стимулювання процесів децентралізації»