Слідкуйте за новинами

Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація. Матеріали для вчителів і не тільки

Дата: 22.06.2021

Текст у PDF

Текст у PDF

Децентралізація, яка розпочалася в Україні в революційному 2014 році, змінила портрети багатьох українських міст і сіл. Можливості, які вона відкрила для розвитку українських громад, стали можливостями для самореалізації українців у своїх громадах, яка, своєю чергою, можлива завдяки самоорганізації. Це дуже важливо розуміти і використовувати у світі, який постійно змінюється.

Ця робота підготовлена у форматі методичних матеріалів для вчителів середніх шкіл, які взяли для викладання курс за вибором
«Децентралізація – самоорганізація – самореалізація». Також вміщені тут матеріали можуть бути корисними тим, хто викладає курси з правознавства, громадянської освіти.

Ці методичні матеріали варто використовувати разом із виданням «Децентралізація – самоорганізація – самореалізація. Конспект лекцій для школярів і не тільки», яке більше зорієнтоване на слухачів такого курсу.

Посібник розроблено за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Викладені погляди належать авторам цієї роботи, і їх не можна ні за яких обставин вважати такими, що виражають офіційну позицію Ради Європи.

Поділитися