Слідкуйте за новинами

Місцева ідентичність. Для територіальних громад і не тільки

Дата: 12.02.2021

Текст у PDF

Текст у PDF

Ця робота є певним логічним підсумком реалізації різних проєктів, спрямованих на розвиток територіальних громад в Україні. В основу цієї роботи покладено видання Інституту громадянського суспільства: «Локальна ідентичність як умова розвитку об’єднаних територіальних громад» 2016 року та навчальний посібник «Локальна ідентичність і об’єднані територіальні громади» 2017 року, які були розроблені за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Тут проаналізовано різні теоретичні аспекти територіальної ідентичності, її важливість для розвитку та збереження громади як первинної одиниці місцевого самоврядування, зроблено спробу показати загрози від розмивання місцевої ідентичності чи навпаки її надмірного виокремлення серед інших ідентичностей. У виданні приведено різні інструменти впливу на ідентичність, а також способи її формування на основі українського досвіду.

Видання розраховане на широке коло читачів насамперед депутатів місцевих рад, голів територіальних громад, місцевих активістів, учителів шкіл, молодь.

Посібник розроблено за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Викладені погляди належать авторам цієї роботи, і їх не можна ні за яких обставин вважати такими, що виражають офіційну позицію Ради Європи.

Поділитися