Слідкуйте за новинами

Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як важливий інструмент економічного розвитку. Хроніка одного проєкту

Дата: 28.01.2020

Текст у PDF

Текст у PDF

В серпні 2019 року Інститут громадянського суспільства розпочав реалізацію проєкту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку». 

Ключова ідея проєкту – «подружити місто із селом», зробити кроки, аби міська та сусідні сільські територіальні громади розпочали між собою діалог, налагодили комунікацію й вийшли на співробітництво для вирішення питань, які є спільними для них і щодо яких може бути взаєморозуміння, яке перетвориться в конкретний проєкт.

Аналітична, консультаційна робота, комунікації з громадами, працівниками Мінрегіону, народними депутатами – все це відбувалося під час реалізації проєкту, і це дало певні результати. Частину з них можна побачити вже сьогодні, а частина буде проявлятись і далі в середньостроковій перспективі, зокрема у 2020 році, коли партнерства почнуть подавати проєкти на реалізацію та будуть з’являтися нові ідеї нових проєктів.

Більш детальніше про партнерства, проєкти та нашу роботу читайте у виданні.

Ця публікація була підготовлена за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Поділитися