Слідкуйте за новинами

Регіональний круглий стіл у м. Хмельницькому

Дата: 02.02.2009

Круглий стіл в м. Хмельницькому

Круглий стіл в м. Хмельницькому

30 січня 2009 року у м. Хмельницькому в рамках реалізації проекту «Запровадження прозорих та вільних від корупції процедур забудови» відбувся регіональний круглий стіл «Результати моніторингу нормативно-правових актів, що регулюють процедури забудови у м. Хмельницькому та шляхи їх удосконалення».

У роботі заходу взяли участь представники місцевої влади (депутати міської ради, головний архітектор міста, начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи), громадських організацій, преси та територіальних громад, які оскаржують «скандальні» забудови.

В ході круглого столу фахівцями Інституту громадянського суспільства були представлені мультимедійні презентації, які дали змогу ознайомити учасників заходу з результатами проведеного громадського моніторингу та пропозиціями щодо удосконалення нормативно-правових актів, що регулюють процедури забудови у м. Хмельницькому.

Навколо запропонованих фахівцями проекту кроків щодо удосконалення місцевих містобудівних НПА зав’язалася конструктивна дискусія. В завершення круглого столу його учасники прийняли резолюцію, з текстом якої найближчим часом керівництво Інституту громадянського суспільства звернеться з офіційним листом до Голови Хмельницької міської ради (див. архівний файл 1233751983_Resolution.doc).

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI). Зміст цієї статті є винятково відповідальністю Інституту громадянського суспільства та не обов’язково відображає погляди USAID, МСС, MSI та уряду США.

Проект «Запровадження прозорих та вільних від корупції процедур забудови» виконується в межах проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС)».