Слідкуйте за новинами

Робоча книжка депутата місцевої ради територіальної громади. Для депутатів і не тільки

Дата: 19.12.2020

Текст у PDF

Текст у PDF

Ця робота підготовлена з метою надання практичних порад для депутатів місцевих рад територіальних громад у їх діяльності та на основі найкращих практик місцевого самоврядування, принципів доброго врядування, досвіду роботи експертів Інституту громадянського суспільства у територіальних громадах впродовж 2014-19 років з використанням раніше виданих спеціалізованих навчальних матеріалів за окремими темами.

Тут зроблено спробу в досить простому вигляді показати для чого, як, на основі якого законодавства та знань можуть працювати депутати місцевої ради територіальної громади в умовах проведеної в Україні децентралізації. У виданні ми торкаємось різних аспектів діяльності місцевої ради та депутатів, тому в кожному параграфі є відсилання до більш ґрунтовних публікацій в означених темах. Для простоти використання, до деяких складних графічних матеріалів зроблено доступ на основі використання QR-кодів.

Розраховано перш за все на депутатів місцевих рад, голів територіальних громад, громадських активістів та усіх небайдужих до розвитку своїх територіальних громад.

Посібник розроблено за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Викладені погляди належать авторам цієї роботи, і їх не можна ні за яких обставин вважати такими, що виражають офіційну позицію Ради Європи.

Поділитися