Слідкуйте за новинами

Співробітництво територіальних громад

Дата: 19.02.2018

Текст у PDF

Текст у PDF

Видання містить відповіді на запитання, що стосуються розуміння основних понять та практичного застосування окремих положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Розраховане на широке коло читачів – посадових осіб сільських, селищних і міських рад, представників громадськості та усіх тих, хто цікавиться питаннями розширення повноважень органів місцевого самоврядування в Україні та інструментарієм посилення ресурсного потенціалу сучасних громад.

Видання підготовлене Інститутом громадянського суспільства у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентрлізація і територіальна консолідація в Україні».

Погляди, викладені тут, належать авторам цієї роботи і не можуть ні за яких обставин вважатися такими, що виражають офіційну точку зору Ради Європи.

Ця інформація та розробки є вільними для копіювання, перевидання та поширення по всій території України всіма способами, якщо вони здійснюються безоплатно для кінцевого споживача та якщо при таких копіюванні, перевиданні та поширенні є обов’язкове посилання на автора і суб’єкта майнового права на цю інформацію та розробки.

Поділитися