Слідкуйте за новинами

15 квітня відбулося засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Баранівської ОТГ

Дата: 18.04.2019

15 квітня відбулося засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Баранівської ОТГ

30:31:39
Такий невтішний рахунок на табло стану виконання Дорожньої карти-2019 Баранівської ОТГ. З-поміж 35 завдань, для яких 10 квітня ц.р. настав термін виконання, виконано і частково виконано лише 30% завдань. Ще 31% у процесі виконання. Натомість 39% – не виконано.

Серед ключових невиконаних завдань – посилення кадрової спроможності Комунальної Установи  «Агенція місцевого органічного розвитку- АМОР», яка мала б стати двигуном економічного розвитку громади і генератором інноваційних ідей. Замість запланованих п’яти осіб тут працюють лише дві.

Критична ситуація з виконанням проектів-переможців конкурсу «Бюджет участі» 2017 і 2018 років, значною мірою через проблеми з виконанням місцевого бюджету в першому кварталі. Відтак, конкурс 2019 року прийдеться перенести на іншу дату. І справді, який сенс оголошувати новий етап конкурсу, якщо жоден з проектів, що перемогли торік, нереалізований.

Два завдання щодо ремонту ділянки автодороги вирішено перенести на наступний рік.

Дехто думає, що бюрократичні традиції і «поточка» починають перемагати ентузіазм місцевої команди активістів. Але не хочеться у це вірити, тому працюємо далі.

Довідково: Дорожня карта-2019, затверджена рішенням міської ради у січні ц.р., містить 136 операційних завдань на виконання Стратегії розвитку Баранівської ОТГ і Плану місцевого економічного розвитку. Моніторинг та оцінювання стану виконання цих стратегічних документів виконується у рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ» за підтримки ЄС.

З повним текстом Дорожньої карти-2019 можна ознайомитися тут http://otg.mrada-baranivka.gov.ua/index…/2018-04-16-21-32-34