Слідкуйте за новинами

21.12.2012 р. м. Вінниця, засідання Клубу експертів «Е-урядування»»

Дата: 24.12.2012

 
Захід проведено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у форматі круглого столу «Розвиток інструментів електронного урядування в містах України».
Зустріч присвячена проблемі розвитку окремих інструментів електронного урядування в містах України, питанням розробки стандартів впровадження системи е-урядування та внесення відповідних змін до законодавства.
Проведення круглого столу здійснюється в рамках реалізації проекту “Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування“, підтриманого Міжнародним фондом «Відродження». Метою організації заходу є розробка експертами з електронного урядування конкретних рекомендацій щодо удосконалення нормативно-правової бази, що регулює використання окремих інструментів електронного урядування та формування стандартів розвитку системи електронного урядування на рівні муніципалітетів.
На заході було представлено:
–          напрямки дій, та результати співпраці Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадянське суспільство та належне врядування»;
–          аналіз та проблеми існуючого законодавства в сфері е-урядування;
–          результати моніторингу стану сайтів міських рад станом на 2012р.;
–          практика впровадження електронного документообігу та інших елементів е-урядування у  м. Вінниця;
–          результати проведеної роботи за останні роки у м. Миколаїв;
–          обговорено необхідність створення стандартів е-урядування в Україні та проблеми які існують в цьому напрямку.
Результатом зустрічі крім іншого є «Резолюція конференції», в якій окреслено напрямки наступних дій, остаточний варіант якої буде розміщено пізніше.

Корчинський Сергій Михайлович
24.12.2012р.