Слідкуйте за новинами

30 жовтня відбудеться презентація дослідження «Огляд ситуації щодо впровадження партнерств міських та сільських територіальних громад в умовах децентралізації та змін у державній регіональній політиці в Україні»

Дата: 26.10.2018

30 жовтня відбудеться презентація дослідження «Огляд ситуації щодо впровадження партнерств міських та сільських територіальних громад в умовах децентралізації та змін у державній регіональній політиці в Україні»

ПРЕСАНОНС

ПАРТНЕРСТВО МІСТА І СЕЛА:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИТУАЦІЇ

30 жовтня 2018 року о 12:00 в приміщенні Укрінформу (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація дослідження «Огляд ситуації щодо впровадження партнерств міських та сільських територіальних громад в умовах децентралізації та змін у державній регіональній політиці в Україні».

Дослідження проведено в рамках проекту «Партнерство між міською та сільськими громадами як ефективний інструмент економічного розвитку», який реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мета проекту – підтримка співпраці та партнерства між містами та сільськими громадами для стимулювання проектів місцевого економічного розвитку.

Під час заходу також відбудеться обговорення поточної ситуації щодо міжмуніципального співробітництва, актуальних питань, пов’язаних зі створенням ОТГ містами обласного значення, спроможності громад започаткувати нові форми партнерства та потенційні ризики, що можуть при цьому виникнути.

Участь у заході братимуть:

  • В’ячеслав НЕГОДА, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

  • Бенедикт ГЕРМАНН, Перший Секретар Представництва ЄС в Україні

  • Анатолій ТКАЧУК, Директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства

  • Олександр СЛОБОЖАН, Виконавчий директор Асоціації міст України (підтвердження очікується)

  • Василь ЯБЛОНСЬКИЙ, Перший заступник Директора Національного інституту стратегічних досліджень

  • Експерти проекту

  • Донорські та громадські організації, які працюють у відповідному напрямку

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході!

Для довідок: тел.:+380 97 6613975, e-mail: rokova.n@ukr.net

Програма заходу за посиланням

Онлайн трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=nhgmafzenOY