Слідкуйте за новинами

А тим часом кипить робота в теплиці Баранівського МРЦ

Дата: 22.03.2019

А тим часом кипить робота в теплиці Баранівського МРЦ

Учнями Полянківської школи, на території якої розміщена теплиця, було висаджено насіння квітів у спеціальні касети – різні види чорнобривців, айстри, цинію, декоративну капусту, майорці…, які в подальшому будуть використані для створення ландшафтних композицій як в школі, так і в громаді.

Насіння – одна з головних запорук доброго врожаю. Тому в рамках проекту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» закуплено різноманітне насіння квітів та рослин та усе необхідне для роботи в теплиці. Частину насіння для себе підібрали вчителі біології громади, які б вони хотіли спробувати виростити з дітьми.

Ми віримо, що теплиця допоможе зробити уроки цікавішими і перетвориться на простір, в якому хочеться навчатися та пізнавати навколишній світ, де нудна теорія перетворюється на корисну практику, а кропітка праця даватиме свої плоди.

Проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститут Громадянського Суспільства та ПП «Галекс- Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.