Слідкуйте за новинами

Анонс! 28-29 листопада ІГС проведе підсумковий захід «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку: досягнення, виклики та перспективи»

Дата: 26.11.2019

Анонс! 28-29 листопада ІГС проведе підсумковий захід «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку: досягнення, виклики та перспективи»

28-29 листопада 2019 року в Києві Інститут громадянського суспільства проведе підсумковий захід «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку: досягнення, виклики та перспективи».

Захід відбудеться в рамках ініціативи «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку», яка реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Підсумковий ворк-шоп відбудеться за участі представників Міністерства розвитку громад та територій України, Народних депутатів України, представників Офісу Президента України, а також низки міжнародних партнерів, директорів обласних центрів розвитку місцевого самоврядування, численних неурядових та громадських організацій.

Учасники події сфокусуються на обговоренні напрацювань проєкту, ролі держави, місцевого самоврядування та суспільства на шляху створення партнерств міських та сільських громад в Україні, а Інститут громадянського суспільства, разом з громадами, що взяли участь у проєкті, поділимося власним досвідом створення 26 таких пілотних партнерств в Україні

На заході громади-учасники проєкту, що підписали Меморандуми про партнерство в рамках ініціативи «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку» презентують спільні проєкти – результати своєї спільної піврічної роботи в рамках партнерств, поділяться досвідом співпраці між сільськими та міськими територіями, тощо.

Місце проведення заходу: Київ.

Початок заходу: 10:00

Запрошуємо до акредитації представників ЗМІ. 

Для попередньої акредитації просимо надсилати листи на електронну скриньку  mariia.pelypenko@gmail.com. У темі листа просимо зазначати «Акредитація ЗМІ»

Попередня програма воркшопу – за посиланням