Слідкуйте за новинами

Анонс! Підсумкова конференція проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ»

Дата: 25.01.2021

Анонс! Підсумкова конференція проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ»

27 січня ц.р. о 13.00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться підсумкова конференція трирічного проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ». Ініційований Інститутом громадянського суспільства проект фінансується Європейським Союзом в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» і виконується у партнерстві з Баранівською міською радою та ПП «Галекс-Агро».

Мета проекту – економічне зростання Баранівської ОТГ на основі застосування нових підходів до розкриття підприємницького потенціалу, зокрема старшокласників і молоді, покращення локального бізнес-клімату, передусім для виробників органічної продукції, та розвитку відповідної інфраструктури.

Під час конференції будуть презентовані результати проекту: апробації спільно з МОН України нового підходу до шкільної програми трудового навчання, який передбачає фокус на практичній корисності та майбутній комерціалізації виробів учнів в сучасно обладнаних шкільних коворкінгах (швейний, столярний, 3D-моделювання, тепличний і медійний); залучення місцевих мешканців, передусім молоді, до розвитку громади. Крім того, команда проекту чесно поділиться з труднощами (факапами?), з якими стикалися на шляху впровадження проекту.

УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БРАТИМУТЬ:

  • Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства»
  • Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва Европейського Союзу в Україні
  • Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  • Юрій Кононенко, начальник головного управління дошкільної та  шкільної освіти Міністерства освіти і науки України
  • Олена Стретович, директор ТОВ «Органік Мілк» 
  • Олександр Мігей, голова Баранівської міської ради
  • Оксана Загорська, керівник проекту
  • Іван Савицький, координатор Компоненту ІІІ проекту
  • Сергій Дятленко, експерт з питань освіти
  • Маркіян Дацишин, автор концепції проекту, координатор Компоненту IV

Модератор – Семенчук Максим

Запрошуємо доєднатися до онлайн-конференції представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, журналістів та всіх небайдужих до розвитку своїх територіальних громад.

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці Інституту громадянського суспільства та сторінці, YouTube-каналі, сайті Український кризовий медіа-центр