Слідкуйте за новинами

Баранівську ОТГ відвідав координатор ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» Олександр Цепко

Дата: 23.01.2020

Баранівську ОТГ відвідав координатор ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» Олександр Цепко

22 січня координатор програми «Мери за економічне зростання», Олександр Цепко відвідав об’єкти демонстраційного проєкту ЄС в Баранівці «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ»:

  • Міжшкільний ресурсний центр – технічний та швейний коворкінги
  • міні-сироварню в с.Рогачів
  • молоко-приймальний пункт СОК «Мілка-2018»
  • новозбудовану ферму на 600 голів ПП «Галекс-Агро»
  • Комунальну Установу «Агенція місцевого органічного розвитку – АМОР»
  • будівництво торгово-тренінгового центру.

Метою візиту була підготовка систематичного проведення навчальних поїздок до Баранівської ОТГ для представників інших громад України, країн Східного партнерства, інших проєктів міжнародних донорських організацій.

Поширення інформації про результати їх успішного впровадження та вплив на економічний розвиток громад є надзвичайно важливим компонентом грантового проєкту.

Команда «Шкільного телебачення Баранівської ОТГ» розпитала в пана Олександра про зміни в громаді та чим Баранівська ОТГ вирізняється серед інших громад, які координуються в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання». Відповіді у сюжеті

Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», який реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи «Мери за економічне зростання».