Слідкуйте за новинами

24-25 травня 2022 року робота команди проекту у Пирятинській громаді

Дата: 26.05.2022

24-25 травня 2022 року робота команди проекту у Пирятинській громаді

24 травня 2022 року проведений семінар для вчителів трудового навчання Пирятинської громади “Уроки дистанційного навчання”. Під час семінару розглядали питання проблем та перспектив навчального предмета в школах громади, його ролі в Новій українській школі (НУШ). Також опрацювали загальні підходи до планування вивчення предмета в наступному навчальному році з урахуванням можливості доступу до шкільних коворкінгів, які будуть створені в рамках проєкту.

 Захід пройшов в приміщенні Пирятинської міської ради (ПМР), а частина вчителів підключалися також онлайн (сільські заклади).

25 травня 2022 року проведений круглий стіл з фахівцями ОУО щодо нормативно-правового забезпечення планування організаційно-методичної підтримки закладів освіти Пирятинської міської ради в рамках проєкту. Також опрацювали питання формування спроможної мережі закладів освіти Пирятинської громади та поточні питання оптимального функціонування освіти. Захід пройшов в приміщенні Пирятинської міської ради (ПМР).

З керівниками коворкінгів та адміністрацією закладів  проведено навчання розробки та складання стратегій функціонування коворкінгів. Опрацьована структура, основні критерії контролю виконання, сформований єдиний шаблон стратегії для всіх коворкінгів. Розпочатий процес формування стратегій розвитку коворкінгів. Оглянуто приміщення, де будуть розміщені коворкінги, узгоджено перелік підготовчих робіт, які необхідно виконати до поставки обладнання.  

Навчання проведенні в межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання», що реалізується Інститутом громадянського суспільства та Пирятинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.