Слідкуйте за новинами

«Чим може бути корисним бренд громади? і Навіщо брати участь у виставках?», – говорили з місцевими підприємцями в Баранівці

Дата: 26.01.2019

«Чим може бути корисним бренд громади? і Навіщо брати участь у виставках?», – говорили з місцевими підприємцями в Баранівці

Команда проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» 24 січня провела захід для місцевих підприємців – сільських, фермерських господарств та агрофірм за участю міського голови Анатолія Душка та представників міської ради.

Основною темою було обговорення участі місцевих виробників в регіональних та національних галузевих виставках (виставках-продажах сільськогосподарської/органічної продукції).

«Нашим проектом передбачається підготовка рекламних матеріалів і покриття частини витрат для кількох 2-3 місцевих виробників на участь у двох галузевих виставках, зокрема і у міжнародній виставці закордоном», – повідомила Оксана Загорська, керівник проекту.

Головними перевагами, які підприємці отримують завдяки участі у виставках – це зустрічі з потенційними клієнтами та партнерами. Це чудова можливість налагодили зв’язки, які допоможуть більш ефективно розвивати власну справу. Вивчити ринок і конкуренцію на ньому. Подивитися, як працюють інші компанії у цій галузі. Дізнатися про нові продукти та послуги, які допомагають бізнесу розвиватися, а також про найсучасніші технології у галузі. На таких заходах проводяться семінари, тренінги, лекції адже нові знання є важливими для сучасного бізнесу.

На зустріч прийшло близько 10 підприємців, перед якими виступили Маркіян Дацишин, Іван Савицький, координатори компонентів Проекту.

«Це гарна нагода для вас отримати маркетингову підтримку під локальним брендом “Баранівка – органічний простір” та налагодити бізнес-контакти у межах Клубу ЄС “Мери за економічне зростання”», – наголосив Маркіян Дацишин.

Про заплановані виставки в Україні та закордоном на 2019 рік і підготовку до них та умови участі розповів Олег Ватаманюк, адміністративний менеджер Проекту.

Навіщо брати участь у виставці?Захід для місцевих підприємців Баранівської ОТГ 24.01.2019 р. from CSIUKRAINE

У підсумку домовилися, що підприємці детальніше ознайомляться з програмою виставок, які плануються цього року, та визначаться щодо власної участі у таких заходах.

За детальнішою інформацією звертайтеся до АМОР: amor.b.0102@gmail.com; 097 444 4902.

Захід організована в рамках проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ», що реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.